Struktura organizacyjna

  Schemat Organizacyjny Urzędu Miejskiego w Gnieźnie


Wydział Administracyjny i Kadr


dyrektor Tomasz Gadziński
tel. 614260440, e-mail: Tomasz.Gadzinski@Gniezno.eu



Wydział Architektury i Urbanistyki

dyrektor Agnieszka Pacanowska
tel. 614260496, e-mail: Agnieszka.Pacanowska@Gniezno.eu



Wydział Biuro Rady Miasta

dyrektor Jarosław Polaszewski
tel. 614260501, e-mail: Jaroslaw.Polaszewski@Gniezno.eu

zastępca dyrektora Justyna Sztynyk
tel. 614260502, e-mail: Justyna.Sztynyk@Gniezno.eu

 


Wydział Edukacji

dyrektor Marian Pokładecki
tel. 614260407, e-mail: Marian.Pokladecki@Gniezno.eu



Wydział Gospodarki Finansowej

skarbnik Ewa Gawrych
tel. 612460430, e-mail: skarbnik@Gniezno.eu



Wydział Majątku Miasta

dyrektor Paweł Seweryn
tel. 614260465, e-mail: Pawel.Seweryn@Gniezno.eu

zastępca dyrektora Magdalena Ciesielska
tel. 614260491, e-mail: Magdalena.Ciesielska@Gniezno.eu



Wydział Ochrony Środowiska

dyrektor Marzena Dyc-Rewers
tel. 614260475, e-mail: Marzena.Rewers@Gniezno.eu

  • Referat ds. zagospodarowania Odpadów - kierownik Kinga Kokoszyńska-Tekień
    tel. 614260486, e-mail: Kinga.Tekien@Gniezno.eu



Wydział Promocji, Kultury, Turystyki i Sportu

dyrektor Łukasz Scheffs
tel. 614260438, e-mail: Lukasz.Scheffs@Gniezno.eu

zastępca dyrektora - manager kultury Dariusz Pajkert
tel. 614260462, e-mail: Dariusz.Pajkert@Gniezno.eu



Wydział Rozwoju Miasta i Gospodarki

dyrektor Juliusz Trojanowski
tel. 614260421, e-mail: Juliusz.Trojanowski@Gniezno.eu



Wydział Spraw Społecznych

dyrektor Sylwia Jabłońska
tel. 614260450, e-mail: Sylwia.Jablonska@Gniezno.eu

kierownik Arleta Chojnacka
tel. 614260454, e-mail: Arleta.Chojnacka@Gniezno.eu



Wydział Techniczno–Inwestycyjny

dyrektor Grzegorz Ostach
tel. 614260470, e-mail: inwestycyjny@Gniezno.eu



Wydział Zasobów Mieszkaniowych i Użytkowych

dyrektor Sebastian Maciejewski
tel. 614260482, e-mail: Sebastian.Maciejewski@Gniezno.eu



Straż Miejska

komendant Tomasz Francuszkiewicz
tel. 614260511, e-mail: komendant@Gniezno.eu

zastępca komendanta Janusz Warda
tel. 614260512, e-mail: strazmiejska@Gniezno.eu

dyżurny
tel. 614260510, e-mail: dyzurnystrazmiejska@Gniezno.eu

sekretariat
tel. 614260513, e-mail: strazmiejska@Gniezno.eu

  • Zespół ds. Wykroczeń, Oskarżyciel Publiczny
    tel. 614260509
  • Zespół ds. Monitoringu
    tel. 614260394



Urząd Stanu Cywilnego

tel. 614260505

 

kierownik Mariusz Kabaciński
tel. 614260504, e-mail: Mariusz.Kabacinski@Gniezno.eu

zastępca kierownika Anna Poterska
tel. 614260505, e-mail: Anna.Poterska@Gniezno.eu



Biuro Audytu Wewnętrznego i Kontroli

kierownik Włodzimierz Podoliński
tel. 614260418, e-mail: Wlodzimierz.Podolinski@Gniezno.eu

 

 


Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych

pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych Krzysztof Kapciński
tel. 614260503, e-mail: Krzysztof.Kapcinski@Gniezno.eu



Zespół ds. Informatyki


tel. 614260479, e-mail: Przemyslaw.Gasiorowski@Gniezno.eu, Ryszard.Zak@Gniezno.eu

 

 


Zespół Miejskiego Konserwatora Zabytków

Miejski Konserwator Zabytków Marlena Przybyłowicz
tel. 614260478, e-mail: Marlena.Przybylowicz@Gniezno.eu



Samodzielne stanowisko ds. BHP

Jakub Król
tel. 614260491, e-mail: Jakub.Krol@Gniezno.eu

Rejestr zmian

Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: Joanna Śmigielska
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 14 grudnia 2016 14:25
Dokument wprowadzony do BIP przez: Maciej Polus
Ilość wyświetleń: 26709
09 czerwca 2020 17:33 (Przemysław Gąsiorowski) - Zmiana treści zakładki.
01 kwietnia 2020 22:36 (Przemysław Gąsiorowski) - Zmiana treści zakładki.
18 marca 2020 22:10 (Przemysław Gąsiorowski) - Zmiana treści zakładki.